הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל

הוסטס - פורום אחסון האתרים הגדול בישראל (https://hosts.co.il/forums/index.php)
-   ניהול עסק ומודעות דרושים לעסקים רשומים בלבד (https://hosts.co.il/forums/forumdisplay.php?f=20)
-   -   (חברות)מה עושה חברה לחברה טובה? (https://hosts.co.il/forums/showthread.php?t=54770)

Qweb 30-10-07 19:53

ציטוט:

נכתב במקור על ידי KilleR (פרסם 573116)
כיום ילדים (כולם) לא מסוגלים לנהל חברה, דבר ראשון לילדים אין "חברה" יש להם במקרה הטוב עסק פרטי ובמקרה הלא כל-כך טוב - תחביב.

אני אומר את זה על עצמי: אני עכשיו זמין 24/7 אבל שהשביתה תיגמר לא יהיה לי זמן ליהות 24/7...
אז בגלל זה יש לי שותף בן 21 ועוד צוות שזמין גם ב 10בבוקר וגם ב2בלילה.

אני לא זמין 24/7, אבל אני מודיע את זה ללקוחות.
אני זמין עד 6 בערב, ולאחר מכן השותף שלי נותן תמיכה (הוא אגב בן 17).
אני קבעתי שלאחר השעה 18:00 זהו זמן הפרטיות שלי ואני מפסיק לעבוד.

אגב, אני אישית לומד במסגרת של חינוך ביתי, ככה שאין לי לימודים על הראש, למעט המכללה (ג'ון ברייס)
אבל שם גם ככה הלימודים בערב.
זהו ממש לא תחביב.

Sivang 31-10-07 01:16

קודם כל, הדברים שאמרו פה בקשר לגילאים זה ממש נכון, בהקשר של Killer שאמר שחושבים קדימה,
ושלפעמים צריך לוותר על דברים. מסכים איתך/איתכם.

OmerN 02-11-07 00:40

אמינות, חוקיות, מקצעיות, יציבות, תמיכה, נסיון, גיל (וכן, גיל אכן קובע), יחס ללקוח, יחס אישי, טיפול מהיר, שרת מהיר, ענויות מהירות (תמיכה מהירה), זמינות, איכות שרת, מעברי שרת קצרים, שרתי גיבויים וכו'.
יש עוד כ100 קריטריונים לעסק/חברת אחסון איכותית.

Sivang 02-11-07 02:16

עומר צודק.. גיל אכן קובע, אך הוא אחד מתוך מאות הקריטריונים. וזה חשוב לומר.

OmerN 02-11-07 14:42

ציטוט:

נכתב במקור על ידי NewServ.co.il (פרסם 574069)
עומר צודק.. גיל אכן קובע, אך הוא אחד מתוך מאות הקריטריונים. וזה חשוב לומר.

נכון, אבל אי אפשר להעלים עין.
דרך אגב, זה גבריאל.

דניאל 02-11-07 14:47

ציטוט:

נכתב במקור על ידי OmerN (פרסם 574226)
נכון, אבל אי אפשר להעלים עין.
דרך אגב, זה גבריאל.

נחמד מצידך לציין זאת,
להתראות גבריאל (בשנית? שלישית?)

ProDKeR 12-11-07 22:02

הגיל בכלל לא משנה שתדעו , לדוגמא תראו את לום ואני שהייתי פעם מאוחסן אצלם , גיל 18+ ותראו איך האיכות , איך הם מדברים ..

SlideR 13-11-07 19:54

אני רוצה להגיד לכם , שבתור אחד שבעוד כמה ימים אחדים יפתח חברת אחסון , הגיל קובע.
אני בן 14 , אני יודע שלא הולכים לקנות ממני מבוגרים , כי יחשבו לעצמם " מה זה כבר , ילד בן 14, מה הוא יכול להבין? אני אשלם עוד 20 שקל בשביל מישהו שקצת יותר מבין. "
אז אולי אתם צודקים , אולי אני לא בעל הניסיון והיכולת לנהל חברה כזו , אבל אם תחשבו על זה ככה , לא עדיף לקחת את הניסיון בגיל הזה מאשר בגיל 18? 20?
וגם אם אני עכשיו אפתח עסק ראשון שלי , ונער בן 18 יפתח עסק ראשון , מה הוא יודע יותר ממני? אולי ההפך? ההורים שלי שניהם בתחום המחשבים , אז אולי הם עזרו לי לדעת יותר ממה שבן ה18 יודע? לדעתי , הגיל משחק פה תפקיד חשוב מדי , אך חבל שלא מסתכלים על הקריטריונים החשובים באמת , שפה גבוהה , אנגלית רהוטה גם כן , דיבור יפה ומשיכת הלקוחות , השכרת צוות , השכרת משווק ( כן כן , גם את זה עשיתי. ) , ביצוע כל ההכנות המקיפות לפני הפתיחה , ולא להזכר בפרטים הקטנים בפתיחה. חבל , באמת חבל שעל זה לא מסתכלים.
יום טוב , עומרי.

כל הזמנים הם GMT +2. הזמן כעת הוא 09:43.

מופעל באמצעות VBulletin גרסה 3.8.6
כל הזכויות שמורות ©
כל הזכויות שמורות לסולל יבוא ורשתות (1997) בע"מ